Loading...

ESEN ENTERTAINMENT’S FIRST FILM RELEASE AMERICA’S AND WORLD’S HIGHLY ANTICIPATED THE CHOICE

A love letter to Nicholas Sparks fans

ENTERTAINMENT WEEKLY

Esen Entertainment tarafından ülkemize getirilecek, 2016 Şubat wholesale jerseys ayında tüm dünyada vizyona sunulması planlanan, Amerika’da aşk cheap jerseys romanları ile tanınan NICHOLAS SPARKS ‘ın aynı isimle çok satan romanından uyarlanan THE CHOICE filminin ilk fragmanı geçen hafta Amerika’da Aol.com’da yayınlandı.

Yönetmenliğini nShare ROSS KATZ’in üstlendiği, filmin başrollerinde ALEXANDRA DADDARIO, BENJAMIN WALKER, MAGGIE GRACE, TERESA PALMER ve TOM WILKINSON bulunduğu THE CHOICE’un Facebook’ta fragmanı yüklendiği andan itibaren doğal yollarla a 3.7 milyon kullanıcıya ve 1.1 milyon izlenmeye ulaştı. Filmin fragmanının 24 saatteki toplam etkileşim oranı 79 bin oldu. Fragman YouTube’da 24 saatte 107 bin kez izlendi.

THE CHOICE fragmanı için ENTERTAINMENT WEEKLY, cheap jerseys “Nicholas Sparks hayranlarına bir aşk mektubu” yorumunu yaparken, filmin fragmanını izleyenler Benjamin Walker’ı “sevimli”, “gösterişli” olarak nitelendirdi.

Filmin takipçileri bununla beraber Nicholas Sparks’ın öyküsünün beyaz ekrana taşınmasından heyecan duyduklarını belirttiler.

Kitabın hayranları ise twitter’da filmi görmek için sabırsızlandıklarını ve filmin kitaba Hes sadık kalan bir uyarlama olmasını umduklarını dile getirdiler. Ayrıca Tom Welling’in filmde olmasının heyecan verici olduğunu da belirttiler.