Loading...

ESEN ENTERTAINMENT’İN wholesale mlb jerseys İLK FİLMİ, AMERİKA’DA VE DÜNYADA MERAKLA Performance BEKLENEN “AŞKIN SEÇİMİ”

Nicholas Sparks Football hayranlarına bir aşk mektubu

ENTERTAINMENT WEEKLY

Esen Entertainment soon tarafından ülkemize getirilecek, 2016 Şubat ayında tüm dünyada vizyona sunulması planlanan, Amerika’da aşk romanları ile tanınan Miami Dolphins Jerseys NICHOLAS SPARKS’ın aynı For isimle çok cheap NFL jerseys satan romanından uyarlanan AŞKIN SEÇİMİ (THE CHOICE) filminin ilk fragmanı Aol.com tarafından yayınlandı.

Yönetmenliğini ROSS KATZ’in üstlendiği, filmin başrollerinde ALEXANDRA DADDARIO, BENJAMIN WALKER, MAGGIE GRACE, TERESA PALMER ve TOM WILKINSON bulunduğu AŞKIN SEÇİMİ’nin Facebook’ta fragmanı yüklendiği andan itibaren doğal yollarla 3.7 milyon kullanıcıya ve 1.1 milyon izlenmeye ulaştı. Filmin fragmanının 24 saatteki toplam etkileşim oranı 79 bin oldu. Fragman YouTube’da 24 saatte 107 bin kez izlendi.

AŞKIN SEÇİMİ fragmanı için ENTERTAINMENT WEEKLY, “Nicholas Sparks hayranlarına bir aşk mektubu” yorumunu yaparken, filmin fragmanını izleyenler Benjamin Walker’ı “sevimli”, “gösterişli” olarak nitelendirdi.

Filmin takipçileri bununla beraber Nicholas Sparks’ın öyküsünün SPORTS beyaz ekrana taşınmasından heyecan duyduklarını belirttiler.

Kitabın hayranları ise Twitter’da filmi görmek için How sabırsızlandıklarını ve filmin kitaba sadık kalan bir uyarlama olmasını umduklarını dile getirdiler. Ayrıca Tom Welling’in filmde olmasının heyecan verici olduğunu da belirttiler.