Loading...
Home / Hizmetlerimiz

YAPIMCILIK

Sanatçılarımızın albüm çıkış sürecinde tüm prodüksiyon aşamalarını yürütürüz. Müzik lisanslama ve edisyon faaliyetleri ile müzisyenler ve eserlerin telif haklarının korunmasını da sağlar, geniş ve etkin dağıtım ağımızla albümün dinleyiciye ulaşması sonucunda PR, menajerlik ve sosyal medya departmanları ile sanatçının ve albümün en iyi şekilde tanıtımı ve erişimini sağlarız.

MENAJERLİK

Sanatçılarımızın kariyer yönetimini en doğru şekilde yönetir; onların doğru projelerde, kariyerine uygun biçimde yer almasını sağlamak için menajerlik hizmetini titizlikle sürdürürüz.

PR VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sanatçılarımızın PR ve sosyal medya yönetimini sistemli ve planlı bir şekilde yürütür, doğru bir şekilde tanıtımlarını sağlarız. Günümüz medyasının ayrılmaz parçaları olan yazılı, işitsel ve görsel basın yanında, yeni medyayı da anlayarak; planlı ve koordineli bir biçimde, sanatçı ve sektör çıkarlarını gözeterek sürdürürüz.

EVENT YÖNETİMİ, PAZARLAMA VE EĞLENCE DANIŞMANLIĞI

Sanatçılarımızın konser ve konser organizasyonları, açılış, konferans, söyleşi gibi etkinliklerinin yönetim ve planlamasını yaparız. Aynı zamanda marka ve şirketler pazarlama stratejilerine uygun müzik ve eğlence projeleri üretir, planlar ve gerçekleştiririz.